Son Dakika Otomobil Haberleri, Son Dakika Yerli Araç Modelleri, Son Dakika Yerli Araba Haberleri, Son Dakika Çanakkale Haberleri, Edirne Son Dakika Haberleri, Giresun Son Dakika Haberleri

Eylül ayında SUV’un lideri Qashqai oldu

Türkiye’de sağlık kaygıları sebebiyle binek otomobillere ilgi devam ederken, ÖTV artışına rağmen Eylül ayında otomobil satışları tüm tarihin en yüksek seviyesine ulaştı.90 bin adedin üzerine çıkan Türkiye otomotiv pazarında, Nissan Qashqai, rekor kırılan Eylül ayında SUV sınıfında en çok satan otomobil oldu. Dünyanın ilk crossover’ı olan Qashqai, akıllı park asistanı, akıllı çarpışma önleme sistemi, akıllı arka çapraz trafik uyarı sistemi, akıllı yorgunluk algılama sistemi gibi birçok Nissan Intelligent Mobility özelliğine sahip. Emre DoğueriNissan Türkiye, Kuzey Afrika ve BDT Genel Müdürü Nissan Qashqai’nin SUV liderliği ile ilgili konuşan Nissan Türkiye, Kuzey Afrika ve BDT Genel Müdürü Emre Doğueri, Nissan Qashqai’nin çok güçlü ve prestijli bir imajı olduğunu ve 10 yıldan uzun süredir Türkiye’de tercih edilmeye devam edildiğini belirtti. Doğueri, ‘Nissan Qashqai’nin Eylül ayındaki başarısına vurgu yaparak, bunun için hem bizi tercih eden müşterilerimize hem de bu başarıda emeği geçen tüm Nissan ailemize teşekkür ederim.’ dedi.

Bir önceki yazımız olan Nissan'dan meme kanserine farkındalık çağrısı başlıklı makalemizde Kanser, Meme Kanseri ve Nissan hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum Yapabilirsin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir