Son Dakika Otomobil Haberleri, Son Dakika Yerli Araç Modelleri, Son Dakika Yerli Araba Haberleri, Son Dakika Çanakkale Haberleri, Edirne Son Dakika Haberleri, Giresun Son Dakika Haberleri

Giresun’da şiddetli yağış sonrası bir binanın istinat duvarı çöktü

Giresun’da şiddetli yağış sonrası bir binanın istinat duvarı çöktü-Çöken duvar ve toprak altında kalan bir otomobil kullanılamaz hale geldiGİRESUN – Giresun’da bugün şehir merkezinde etkili olan şiddetli yağış nedeniyle bir binanın istinat duvarı çöktü. Çöken duvar altında kalan bir otomobil kullanılamaz hale gelirken, çökme anının hemen öncesi ve sonrası çevrede oturan vatandaşlar tarafından cep telefonu ile görüntülendi. Giresun’da bugün etkili olan şiddetli yağış hayatı olumsuz etkiledi. Yağış nedeniyle Karadeniz Sahil Yolu Giresun şehir içi geçişinde büyük su birikintilerine neden olurken, Gemiler Çekeği mahallesi Afacan sokak mevkiinde bir bir binanın istinat duvarı sağanak yağış sonrası çöktü. Çökme sonrası bir otomobil toprak altında kalırken, çökme anının hemen öncesi ve sonrası cep telefonu ile çevredeki vatandaşlar tarafından görüntülendi.Giresun Belediyesi ekipleri bölgede temizleme çalışmasına başlarken, can kaybının olmaması herkesi sevindirdi.

Bir önceki yazımız olan Giresun'da 199 adet sahte 100 TL ile 1 adet sahte 100 dolar ele geçirildi başlıklı makalemizde 3. Sayfa ve Giresun hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum Yapabilirsin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir