Son Dakika Otomobil Haberleri, Son Dakika Yerli Araç Modelleri, Son Dakika Yerli Araba Haberleri, Son Dakika Çanakkale Haberleri, Edirne Son Dakika Haberleri, Giresun Son Dakika Haberleri

İstikamet korona…Bu görüntüler Çanakkale’den

İstikamet korona…Bu görüntüler Çanakkale’denÇANAKKALE – Çanakkale Belediyesi halk otobüsünde yeni tip korona virüs (Covid-19) kuralları hiçe sayıldı. Gereğinden fazla yolcunun olduğu otobüs içerisinde gencinden yaşlısına herkes ayakta olduğu görüntüler tepki çekti. O anları bir vatandaş kayıt altına aldı. Çanakkale’de geçtiğimiz akşam bir kadın yolcu tarafından çekilen bu görüntüler sosyal medyada tepki çekti. Çanakkale Belediyesi Halk Otobüslerinin birinde çekilen görüntüde otobüsün gereğinden fazla dolu olduğu görüldü. Sosyal mesafe kurallarının hiçe sayıldığı toplu ulaşımda tedirgin eden bu görüntülere bir kadın yolcu isyan etti.’Çanakkale Belediyesi, Çanakkalelinin sağlığını önemsemiyor’Bu görüntüleri sosyal medya hesabından paylaşan AK Parti Çanakkale İl Başkanı Naim Makas, ‘Özel aracın yoksa, Korona sana feda olsun anlayışı değil midir bu? Hemşehrilerimiz adına üzülüyoruz, hem de çok. Sayın Ülgür Gökhan’a sormak istiyoruz, bu otobüs bizatihi koronaya davetiye götürmüyor mu sizce de? Çanakkale Belediyesi Yönetimi Çanakkalelinin sağlığını bu kadar mı önemsemiyor? Yazık…’ ifadelerine yer verdi.

Bir önceki yazımız olan 'Denizlerin prensi' turfanda lüfer, tanesi 60 liradan tezgahta başlıklı makalemizde Ahmet Güngör, Çanakkale ve Eylül hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum Yapabilirsin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir