Son Dakika Otomobil Haberleri, Son Dakika Yerli Araç Modelleri, Son Dakika Yerli Araba Haberleri, Son Dakika Çanakkale Haberleri, Edirne Son Dakika Haberleri, Giresun Son Dakika Haberleri

Motosiklet tutkunu damat düğün salonuna motosikletle girdi

Edirne’de bir motosiklet derneğinin başkan yardımcılığını da yapan damat, düğün salonuna motosikletle giriş yaptı.Murat ve Yağmur Görgüç çiftinin düğününe giden davetliler düğün salonunda gelin ve damadı beklemeye başladı.Damat Murat Görgüç motosikletle düğün salona girdi, piste kadar bir süre ilerledi. Motosikletten inen Murat Görgüç’ü gören gelin Yağmur Görgüç de gelin odasından salona geldi.Motosikletini park eden Edirne Motosiklet Derneği Başkan Yardımcısı Görgüç, piyanistin anonsuyla Yağmur Görgüç’le dans etti.Görgüç, gazetecilere yaptığı açıklamada, düğün salonuna motosikletle girerek mutluluğunu artırdığını söyledi.Motosiklet tutkusunu her yerde gösterdiğini belirten Görgüç, ‘Mutlu günümüzde farklı bir şey yapmak istedim. Motosiklet kullanmayı çok seviyorum. Düğün salonuna motorumla girerek unutulmaz bir an yaşattım.’ ifadelerini kullandı.

Bir önceki yazımız olan Otobüs kazasında hayatını kaybeden Erdem Okçu son yolculuğuna uğurlandı başlıklı makalemizde Güncel, İstanbul ve Sabah hakkında bilgiler verilmektedir.

Yorum Yapabilirsin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir